Obecnie odwiedza nas osób - 1     Odwiedzin dziś: 65    Odwiedzin wczoraj: 96    Odwiedzin wszystkich: 186939

WSPÓLNE RECYTOWANIE

W tym roku szkolnym Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu zajęło się realizacją programu „Dziecięca ekspresja werbalna”. Jednym z założeń programu są akcje „Wspólne recytowanie” oraz „Cały Dzierzgoń czyta dzieciom”. Co miesiąc, dzieci będą wspólnie uczyły się tego samego wiersza, aby razem z całą społecznością przedszkolną chóralnie go wyrecytować.

Pierwsze „Wspólne recytowanie” odbyło się pod koniec października. Wszystkie przedszkolaki pięknie wyrecytowały wiersz A. Przemyskiej „W grzybowym lesie”. Natomiast panie nauczycielki z naszego przedszkola, włączając się w akcję „Cały Dzierzgoń czyta dzieciom” wzorowo przeczytały bajkę z podziałem na role, pt.: „Czerwony kapturek”.

Następne takie spotkanie za miesiąc.

Patrycja Sidor