Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 52    Odwiedzin wczoraj: 89    Odwiedzin wszystkich: 186939

"Pomarańczowe Wiewiórki"

Wychowawca

lic. Beata Kowalczyk

Galeria grupy

Pożegnanie przedszkola.

Wycieczka do Elbląga na plac zabaw Meksyk.

Odwiedziny teatrzyku z Krakowa "Art-re"

Obserwacje przyrodnicze podczas spaceru.

Wycieczka.

Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do remizy strażackiej.Tam zapoznaly się ze sprzętem potrzebnym do gaszenia pożarów, mogły z bliska zobaczyć jak wygląda wóz strażacki oraz ubiór prawdziwego strażaka.

Wspólne zabawy na świeżym powietrzu.

Powitanie wiosny

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Robimy przepyszne kanapki

Bałwankowa rodzina

Korzystając z pięknej zimowej pogody Pomarańczowe Wiewiórki postanowiły ulepić "Bałwankową rodzinę" - wszystkie Wiewióreczki chętnie lepiły bałwanki.

DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Zabawy na śniegu

BAL KARNAWAŁOWY 2014

Cały Dzierzgoń czyta dzieciom

Tym razem do udziału zaangażowaliśmy rodziców.Dzieci wysłuchały przepiękne bajki o "Złotej rybce".

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

26 listopada w przedszkolu odbył się bal jesieni pod tytułem "W KRAINIE BAŚNI" można było spotkać wiele ciekawych postaci...Rodzice i dzieci chętnie brali udział w zabawach oraz tańcach.

Cały Dzierzgoń czyta dzieciom

Udział w akcji Cały Dzierzgoń czyta dzieciom...zaproszenie Pani sołtys z Żuławki Sztumskiej. Nasz zaproszony gość odczytał dzieciom przepiękną bajkę"Stoliczku nakryj się

Pomarańczowe wiewiórki wzięły udział w akcji "Cały Dzierzgoń czyta dzieciom" z tej okazji wybraliśmy się na wycieczkę do Publicznej Biblioteki w Żuławce Sztumskiej, gdzie Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom piękną bajkę pt. "Szewczyk Dratewka".

Teatrzyk pt "O dwóch takich ....."

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 20 września z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dzieci z grupy "pomarańczowe wiewiórki" zostały pasowane na prawdziwych przedszkolaków, aby wejść do naszej grupy musiały z uśmiechem zjeść plasterek cytryny, ciężko było zachować uśmiech, ale na osłodę dzieci otrzymały cukierki oraz dyplomy.