Obecnie odwiedza nas osób - 3     Odwiedzin dziś: 71    Odwiedzin wczoraj: 141    Odwiedzin wszystkich: 186939

"Pomarańczowe Tygryski"

Wychowawca

mgr Lucyna Królikowska

Galeria grupy

Tygryski w pizzerii

24.06.2014r. pożegnaliśmy się z naszą salą, naszymi leżaczkami i naszymi zabawkami. Byłonam bardzo wesoło, gdyż w tym dniu udaliśmy się do Pizzerii "Ranczo" na pizzę,frytki i soczek. Po powrocie do sali mieliśmy dalszy ciąg uczty, bo czekały na nas babeczki upieczone przez mamę Kornelki. Dziękujemy pani Hrynkiewicz za pyszne babeczki i życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom wesołych wakacji.

Pociąg

Zajęcia logopedyczne

Zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i basenie z piłeczkami

Tygryski w bibliotece

Dzień Matki

Wyjazd do teatru

Warsztaty z rodzicami

Szukamy prezentów od wielkanocnego zajączka

Wiosenne zabawy w piaskownicy

Wzbogacamy kącik przyrody

Jesteśmy samodzielni - przygotowujemy kanapki

Zabawy na śniegu

Ćwiczymy języczki

Prezenty pod choinkę

Kopciuszek

Dzień Pluszowego Misia

25.11.2013r. przyłączyliśmy się do obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy z nas przyniósł do Przedszkola swojego misia. Misie były dzisiaj najważniejsze- bawiliśmy się z nimi, przytulaliśmy się do misia, ćwiczyliśmy i tańczyliśmy ze swoim misiem a także z misiem odpoczywaliśmy na leżaczku.

Niezwykłe odwiedziny u "Tygrysków"

W piątek odwiedziła nas mama Michalinki- Pani Sylwia Żelesławska. Pani Sylwia przyszła do nas z dwoma ślicznymi, 5-tygodniowymi pieskami rasy Shar-Pei. Pieski czuły się u nas dobrze a my nie wszyscy byliśmy na tyle odważni, żeby je pogłaskać

Zabawy integracyjne dzieci grup

"Żółte Słoneczka" i "Pomarańczowe Tygryski"

Zajęcia w DOK

15.10.2013r. wybraliśmy się na nasz pierwszy daleki spacer bo aż do Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury a właściwie do pracowni plastycznej, gdzie p. Ewelina i p. Sylwia (mama naszej Michalinki) pokazały nam co można wyczarować z liści. Bawiliśmy się wspaniale, zrobiliśmy ciekawe obrazki, którymi udekorowaliśmy naszą salę

Dzień Chłopaka

30.09.2013r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów prezenty oraz wspólnie odśpiewały "sto-lat". Szkoda tylko, że było nas tak mało w tym dniu.

Jemy obiad

Leżakowanie