Obecnie odwiedza nas osób - 3     Odwiedzin dziś: 65    Odwiedzin wczoraj: 96    Odwiedzin wszystkich: 186939

Sprzątanie Świata

Tegoroczne sprzątanie zaplanowaliśmy na dzień 18 września 2009 r. Celem akcji było budowanie świadomości ekologicznej u dzieci. Wszystkie dzieci otrzymały plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki, w które zaopatruje nas Urząd Miejski w Dzierzgoniu. Wszyscy wspólnie udaliśmy się w okolice naszego przedszkola gdzie porządkowaliśmy „Świat” . Dzieci z dużym zaangażowaniem posprzątały teren ogrodu przedszkolnego. Za rok ponownie i również aktywnie włączymy się do akcji „Sprzątanie Świata” – ale o zachowaniu czystości w najbliższym środowisku będziemy pamiętać na co dzień a nie tylko od święta.