Obecnie odwiedza nas osób - 3     Odwiedzin dziś: 65    Odwiedzin wczoraj: 96    Odwiedzin wszystkich: 186939

Kasztanobranie

Nasze przedszkole aktywnie włączyło się w Akcję „Wielkiego kasztanobrania”. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych z wielkim zaangażowaniem zbierały kasztany z najbliższymi jak również z nauczycielkami grup podczas saperów i wycieczek. Kasztany gromadzone były w hollu przedszkola w specjalnie do tego przygotowanych workach. Zebrano kilka worków. Dzięki tej akcji dzieci są bardziej świadome jak chronić otaczającą nas przyrodę, a w szczególności kasztanowce. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w ten szczytny cel. Na zdjęciu jedna z wielu grup zbierających kasztany - grupa „Słoneczka”.