Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 52    Odwiedzin wczoraj: 89    Odwiedzin wszystkich: 186939

Dzień Edukacji Narodowej

Co roku dnia 14 października wszystkie placówki związane z oświata, świętują Dzień Edukacji Narodowej.

W tym roku program artystyczny przygotowały dzieci 6-letnie z grupy Rybki pod okiem p. Małgorzaty Jabłońskiej i p. Mirosławy Zapała. Troszkę inaczej, bo na wesoło zaprezentowane zostało przedszkole. Trzy dziennikarki zadawały rozmaite pytania, aby otrzymać odpowiedź; Jakie jest nasze przedszkole? Wszyscy zebrani z zaciekawieniem słuchali kolejnych odpowiedzi dzieci na powyższe pytanie. Przy okazji co niektóre rozbawiły nas do łez. Wszystkim pracownikom Tęczowego Przedszkola występ się podobał o czym świadczyły gorące owacje, a dzieci uświadomiły sobie rolę i znaczenie pracy nauczyciela oraz nabrały przekonania o dużej roli nauczyciela w życiu każdego dziecka.