Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 14    Odwiedzin wczoraj: 168    Odwiedzin wszystkich: 186939

Powitanie wiosny

Dnia 21.03.2012 przedszkolaki przywitały wiosnę. Na początku dzieci z grup „Zajączki” i „Biedronki” w ramach realizacji programu „Twórczy Przedszkolak” zaprezentowały nam wiersze J. Brzechwy J. Tuwima. W tym dniu obchodziliśmy również Tęczowy Dzień Zielony i wszyscy pięknie wyglądali w zielonych wiosennych strojach. Po wysłuchaniu części artystycznej, wszystkie przedszkolaki wraz z paniami przeszli nad rzekę gdzie pożegnaliśmy zimę a powitaliśmy wiosnę, podpalając i wrzucając marzannę do rzeki. Dzieci przy użyciu instrumentów i okrzyków „Precz zimo zła”, „Witaj wiosno” w radosnym nastroju powróciły na teren przedszkola, gdzie mogły pobawić się na terenie ogrodu przedszkolnego pierwszego dnia wiosny.

Tekst Wioleta Czechowska