Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 52    Odwiedzin wczoraj: 89    Odwiedzin wszystkich: 186939

Grupa "Rybki"

Wychowawca

mgr Agnieszka Lewandowska

Galeria grupy

DZIEŃ DZIECKA W KINIE ŚWIATOWID W ELBLĄGU

Powitanie wiosny

Dzieci z grupy "Rybki" i "Stokrotki" w tym roku nie utopiły ani nie spaliły Marzanny - Zimy, lecz nad rzeką przebrały Marzannę za panią Wiosnę. Przyniosły ją do kącika przyrody. Cieszą się obecnością pani Wiosny i podziwiają jej urodę.

Wycieczka na pocztę

Zabawy na placu w Tęczowym Przedszkolu

Zajęcia rytmiczne

Zajęcia rytmiczne prowadzone są przez pana Marka Czarneckiego. Podczas tych zajęć dzieci uczą się śpiewać, słuchać muzyki, wyrażać ją w tańcu i zabawie, poznają podstawowe elementy muzyki, rytmiki, instrumenty, ich brzmienie i budowę a przede wszystkim świetnie się bawią.

Lekcja historii

Naszą grupę odwiedziła Pani Budzińska-historyk. Opowiadała nam ciekawe historie, legendy dotyczące nazwy miasta Dzierzgoń. Poznaliśmy również patronkę Dzierzgonia-Św.Katarzynę, jej pochodzenie i historię z nią związaną. Bardzo dziękujemy za ciekawą "lekcję" historii.

Zajęcia gimnastyczne

Zabawy na powietrzu