Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 52    Odwiedzin wczoraj: 89    Odwiedzin wszystkich: 186939

Gimnazjaliści w Przedszkolu

Tegoroczny Dzień Dziecka umilili swoją wizytą uczniowie Gimnazjum wraz z wychowawcami M. Browarczyk oraz D. Browarczyk. Przygotowali oni dla przedszkolaków w ramach projektu edukacyjnego prezent w postaci bujanego konika na plac zabaw. Prezent wjechał do Przedszkola policyjnym radiowozem, co wywołwło radość i zaskoczenie maluchów. Uczniowie zaprezentowali piosenkę pt. "Konik na biegunach".

Pani Dyrektor podziękowała wolontariuszom oraz wychowawcom za tak miłą niespodziankę, wręczając cukierkowe kwiatki. Pan woźny z pomocą wolontariuszy zamontował konika-motorówkę w ogrodzie przedszkolnym. Potem przedszkolacy wraz z gimnazjalistami bawili się na placu zabaw.

Dzieci i pracownicy Przedszkola bardzo dziękują za umilenie tak szczególnego dnia jakim jest Dzień Dziecka.