Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 52    Odwiedzin wczoraj: 89    Odwiedzin wszystkich: 186939

Teatrzyk

10 stycznia 2011r. nasze Przedszkole gościło aktorów z Teatru "PREKURSOR" z Gdańska. Przedstawili oni dzieciom bajeczkę pt. "RYCERZ Z LODOWEJ KRAINY". Przedszkolaki podziwiały grę aktorów, którą nagrodziły gromkimi brawami. Wrażenia z oglądanego teatrzyku odzwierciedliły w pracach plastycznych.

Teatrzyk

Dnia 14 października 2010r. nasze Przedszkole ponownie gościło aktorów z Teatru ART - RE z Krakowa, którzy tym razem przyjechali do nas z przedstawieniem pt. "Bajki o pięciu groszkach". Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały teatrzyk oraz śledziły grę aktorów. Spontanicznie reagowały na różne sytuacje, które wynikały z przedstawionych fragmentów kilku bajek.