top


Przedstawienie Misio Tulisio

Dnia 07.03.2023r nasze przedszkole odwiedził Teatr „Maska” z Krakowa z przedstawieniem pt: "Misio Tulisio". Bajka opowiadała o Kasi, która w jednakowy sposób kochała i traktowała swoje pluszaki. Jednakże Króliczek Zazdrośniczek ciągle był nadąsany, obrażony i dokuczał swoim przyjaciołom. Postanowił nawet zepsuć przyjęcie urodzinowe Misia Tulisia, aby zwrócić na siebie uwagę. Dzieci wraz z Kasią i towarzyszącym im pluszakom wytłumaczyły Króliczkowi, że przyjaźń jest bardzo ważna, a szacunek należy się każdemu. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2024 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu