POWITANIE WIOSNY NA ZIELONO

W tym roku 21 marca, dzieci z naszego przedszkola uroczyście przywitały nadchodzącą wiosnę. Na jej przyjście ubrały się na zielono, śpiewały piosenki o tematyce wiosennej i wykonały \"Zieloną żabę\" na przedszkolny konkurs. Było to związane z realizacją programu \"Tęczowa matematyka\".

Dzieci pełne radości i nadziei na rychłą poprawę pogody pożegnały Marzannę, która wraz z Zimą została wysłana za morze. Na powitanie Pani Wiosny, wyruszyły w pochodzie \"Zielonych\" machając chorągiewkami przygotowanymi wspólnie z rodzicami w domu. Po powrocie do przedszkola trwała dalsza zabawa na cześć Pani Wiosny. Miejmy nadzieję, że wiosna dostrzeże starania przedszkolaków i niebawem do nas zawita.

M. Bernacka