POWITANIE WIOSNY NA ZIELONO

W tym roku 21 marca, dzieci z naszego przedszkola uroczyście przywitały nadchodzącą wiosnę. Na jej przyjście ubrały się na zielono, śpiewały piosenki o tematyce wiosennej i wykonały \"Zieloną żabę\" na przedszkolny konkurs. Było to związane z realizacją programu \"Tęczowa matematyka\".

Dzieci pełne radości i nadziei na rychłą poprawę pogody pożegnały Marzannę, która wraz z Zimą została wysłana za morze. Na powitanie Pani Wiosny, wyruszyły w pochodzie \"Zielonych\" machając chorągiewkami przygotowanymi wspólnie z rodzicami w domu. Po powrocie do przedszkola trwała dalsza zabawa na cześć Pani Wiosny. Miejmy nadzieję, że wiosna dostrzeże starania przedszkolaków i niebawem do nas zawita.

M. Bernacka


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu