Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Powitanie Wiosny

21 marca w naszym przedszkolu odbyło sie uroczyste powitanie wiosny. W tym dniu przedszkolaki przyszły ubrane na zielono i przyniosły wykonanego z rodzicami wiosennego kwiatka. Dzieci z grup "Błękitne Rybki" i "Niebieskie Smerfy" przedstawiły część artystyczną pt: "Wiosno przybywaj". Został rozstrzygnięty konkurs "Zielony konkurs przyrody". Wszystkie grupy w nagrodę otrzymały drzewka, które zostaną zasadzone w ogrodzie przedszkolnym.

Tego dnia również został rozstrzygnięty konkurs dla rodziców i dzieci "Konstruuj z mamą i tatą". Pięcioro dzieci wraz z rodzicami otrzymało dyplomy, kwiatka i słodką niespodziankę.

Następnie wszystkie grupy wyruszyły na przemarsz ulicami miasta. Witały wiosnę wymachując przyniesionymi kwiatkami oraz wiosennymi okrzykami.

L.Królikowska, W. Machlik, K. Szewczun

Wróć