top


„Pomarańczowe Wiewiórki”

Wychowawca
Kowalczyk Beata
.
Pomarańczowe Wiewiórki
Galeria grupyDzień Strażaka

W związku z obchodami Dnia Strażaka grupa Pomarańczowe Wiewiórki odwiedziła jednostkę OSP w Żuławce Sztumskiej. Panowie i Panie Strażacy pokazali nam Remizę, wóz strażacki, sprzęt którego używają podczas akcji. Przymierzaliśmy strój strażacki i kręciliśmy korbą syreny strażackiej.

Warsztataty plastyczne w grupie

Wiosenne nastroje dominujące wśród przedszkolaków znalazły swe ujście na warsztatach plastycznych w grupie Pomarańczowe wiewiórki zatytułowanych "Wiosna kolorowa". Spotkanie rozpoczęło się wspólnym tańcem przy dźwiękach wiosennej, radosnej piosenki. Następnie dzieci wraz z rodzicami wykonały piękny kolorowy obraz.Bardzo dziękujemy za przybycie rodzicom i miło atmosferę.

Spotkaliśmy się z uczniami na balu karnawałowym

Na zaproszenie P. dyrektor A. Pielak grupa "Pomarańczowe Wiewiórki" odwiedziła Szkołę w Bruku. Spotkaliśmy się z uczniami na balu karnawałowym. Wspólnie bawiliśmy się i uczestniczyliśmy w różnych, ciekawych konkursach. A ponieważ był to Tłusty czwartek nie zabrakło smacznych pączków. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły i całej Radzie Pedagogicznej za spotkanie i wspaniałą zabawę.

Wycieczka do kulkolandi

Dzieci z grupy Pomarańczowe Wiewiórki były 9.11.2022r na wycieczce w kulkolandi. Uśmiechu, radości i zabawy nie było końca.

Pomarańczowe Wiewiórki na zajęciach w bibliotece

Pomarańczowe Wiewiórki na zajęciach w bibliotece wykonały piękne zakładki do swoich książek. Następnie wybraliśmy się do Izby Pamięci, która znajduje się tuż obok przedszkola. Dzieci z zaciekawieniem oglądały i uważnie słuchały informacji o każdym rekwizycie. Oglądały stare zdjęcia mieszkańców z widokami naszej miejscowości.

Dzień pracowników Poczty Polskiej

Wiewióreczki wybrały się z upominkiem do pracowników Poczty Polskiej z okazji ich świeta. Radosci i zaskoczenia nie było końca.

Mali kucharze

W dniu 19.10.2022r. pięknie zapachniało w naszym przedszkolu, tym razem mali kucharze z grupy Pomarańczowe wiewiórki zapoznali się z przepisem na pyszne gofry. Dzieci pod okiem Pani Ani z świetlicy z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski robota. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!! Było słodko, smacznie a głównym dodatkiem do gofrów była, bita śmietana,dżem i posypka.

Zajęcia biblioteczne

Dzieci z grupy Pomarańczowe Wiewiórki uczestniczyły dzisiaj w zajeciach bibliotecznych, na których poznały pracę bibliotekarza, regulamin biblioteki oraz zasady dbania o książki. Wysłuchały opowiadania o darach jesieni i otrzymały odznakę przyjaciela książki.

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2023 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu