„Pomarańczowe Wiewiórki”

.
Galeria grupy

Wycieczka do kulkolandi

Dzieci z grupy Pomarańczowe Wiewiórki były 9.11.2022r na wycieczce w kulkolandi. Uśmiechu, radości i zabawy nie było końca.

Pomarańczowe Wiewiórki na zajęciach w bibliotece

Pomarańczowe Wiewiórki na zajęciach w bibliotece wykonały piękne zakładki do swoich książek. Następnie wybraliśmy się do Izby Pamięci, która znajduje się tuż obok przedszkola. Dzieci z zaciekawieniem oglądały i uważnie słuchały informacji o każdym rekwizycie. Oglądały stare zdjęcia mieszkańców z widokami naszej miejscowości.

Dzień pracowników Poczty Polskiej

Wiewióreczki wybrały się z upominkiem do pracowników Poczty Polskiej z okazji ich świeta. Radosci i zaskoczenia nie było końca.

Mali kucharze

W dniu 19.10.2022r. pięknie zapachniało w naszym przedszkolu, tym razem mali kucharze z grupy Pomarańczowe wiewiórki zapoznali się z przepisem na pyszne gofry. Dzieci pod okiem Pani Ani z świetlicy z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski robota. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!! Było słodko, smacznie a głównym dodatkiem do gofrów była, bita śmietana,dżem i posypka.

Zajęcia biblioteczne

Dzieci z grupy Pomarańczowe Wiewiórki uczestniczyły dzisiaj w zajeciach bibliotecznych, na których poznały pracę bibliotekarza, regulamin biblioteki oraz zasady dbania o książki. Wysłuchały opowiadania o darach jesieni i otrzymały odznakę przyjaciela książki.

2019 - 2022 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu