top


„Pomarańczowe Wiewiórki”

Wychowawca
Kowalczyk Beata
.
Galeria grupy
  

  Wycieczka do kulkolandi

  Dzieci z grupy Pomarańczowe Wiewiórki były 9.11.2022r na wycieczce w kulkolandi. Uśmiechu, radości i zabawy nie było końca.

  Pomarańczowe Wiewiórki na zajęciach w bibliotece

  Pomarańczowe Wiewiórki na zajęciach w bibliotece wykonały piękne zakładki do swoich książek. Następnie wybraliśmy się do Izby Pamięci, która znajduje się tuż obok przedszkola. Dzieci z zaciekawieniem oglądały i uważnie słuchały informacji o każdym rekwizycie. Oglądały stare zdjęcia mieszkańców z widokami naszej miejscowości.

  Dzień pracowników Poczty Polskiej

  Wiewióreczki wybrały się z upominkiem do pracowników Poczty Polskiej z okazji ich świeta. Radosci i zaskoczenia nie było końca.

  Mali kucharze

  W dniu 19.10.2022r. pięknie zapachniało w naszym przedszkolu, tym razem mali kucharze z grupy Pomarańczowe wiewiórki zapoznali się z przepisem na pyszne gofry. Dzieci pod okiem Pani Ani z świetlicy z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski robota. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!! Było słodko, smacznie a głównym dodatkiem do gofrów była, bita śmietana,dżem i posypka.

  Zajęcia biblioteczne

  Dzieci z grupy Pomarańczowe Wiewiórki uczestniczyły dzisiaj w zajeciach bibliotecznych, na których poznały pracę bibliotekarza, regulamin biblioteki oraz zasady dbania o książki. Wysłuchały opowiadania o darach jesieni i otrzymały odznakę przyjaciela książki.

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 - 2022 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu