„Pomarańczowe Wiewiórki”

Pomarańczowe Wiewiórki
Galeria grupy

Pożegnania nadszedł czas

Pożegnania nadszedł czas. Dzieci z grupy Pomarańczowe Wiewiórki uroczyście piosenką i wierszem pożegnały przedszkole i już zaczynają cieszyć się wakacjami.

Psi Patrol

Każdy dzień w przedszkolu sprawia dzieciom ogrom radości i niespodzianek. Jedną z nich były odwiedziny ulubionych bohaterów bajki "Psi Patrol" w grupie Pomarańczowe Wiewiórki. Były tańce, pląsy i wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Palma Wielkanocna

Wiewióreczki zadbały o coroczną tradycję Żuławki Sztumskiej i przygotowały piękną palmę wielkanocną, która ozdobi tamtejszy kościół. Dziękujemy również rodzicom, którzy przygotowali śliczne kwiaty z bibuły. Zawsze możemy liczyć na waszą pomoc.

Wielkanoc tuż, tuż...

Wielkanoc tuż, tuż... dzisiaj na zajęciach w świetlicy Wiewióreczki obejrzały film o tradycjach wielkanocnych, pomalowały koszyszek z pisankami oraz wykonały piękną kurkę ozdobioną piórkami.

Kosmiczna podróż

Dnia 30 marca 2022r. na zajęciach w świetlicy Wiewióreczki odbyły kosmiczną podróż. Dzieci obejrzały film o układzie słonecznym, porozmawiały o planetach oraz wykonały swoją własną rakietę. Odwiedził nas także zielony przybysz z innej planety KOSMITEK to o nim zaśpiewaliśmy piękną piosenkę.

Wycieczka do Centrum zabaw Meksyk w Elblągu

W dniu 28 marca dzieci z grupy Pomarańczowe wiewiórki wybrały się na wycieczkę do Centrum zabaw Meksyk w Elblągu. Zabawa była bardzo udana! Dzieci zadowolone z pierwszej wycieczki w tym roku.

Pomarańczowe Wiewiórki wzięły udział w bardzo ciekawych zajęciach

Pomarańczowe Wiewiórki wzięły udział w bardzo ciekawych zajęciach z magiczną podłogą w świetlicy w Żuławce Sztumskiej. Dziękujemy

Dzień z planszówkami dla przedszkolaków

Dzień z planszówkami dla przedszkolaków zaczął się aktywnie twisterem, następnie przejście przez tunel, ale była radość. Troszkę zmęczeni usiedliśmy przy stolikach, aby zagrać w planszówki było super.

Zajęcia z j.angielskiego

Święto Dyni

Zbiórka karmy dla schroniska Rex

Dzień Chłopaka