„Pomarańczowe Wiewiórki”

Wychowawca
lic. Beata Kowalczyk
Pomarańczowe Wiewiórki
Galeria grupyPożegnanie przedszkola.

Wycieczka do Elbląga na plac zabaw Meksyk.

Odwiedziny teatrzyku z Krakowa "Art-re"

Obserwacje przyrodnicze podczas spaceru.

Wycieczka.

Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do remizy strażackiej.Tam zapoznaly się ze sprzętem potrzebnym do gaszenia pożarów, mogły z bliska zobaczyć jak wygląda wóz strażacki oraz ubiór prawdziwego strażaka.

Wspólne zabawy na świeżym powietrzu.

Powitanie wiosny

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Robimy przepyszne kanapki

Bałwankowa rodzina

Korzystając z pięknej zimowej pogody Pomarańczowe Wiewiórki postanowiły ulepić "Bałwankową rodzinę" - wszystkie Wiewióreczki chętnie lepiły bałwanki.

DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Zabawy na śniegu

BAL KARNAWAŁOWY

Cały Dzierzgoń czyta dzieciom

Tym razem do udziału zaangażowaliśmy rodziców.Dzieci wysłuchały przepiękne bajki o "Złotej rybce".

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

W KRAINIE BAŚNI

26 listopada w przedszkolu odbył się bal jesieni pod tytułem "W KRAINIE BAŚNI" można było spotkać wiele ciekawych postaci...Rodzice i dzieci chętnie brali udział w zabawach oraz tańcach.

Cały Dzierzgoń czyta dzieciom

Udział w akcji Cały Dzierzgoń czyta dzieciom...zaproszenie Pani sołtys z Żuławki Sztumskiej. Nasz zaproszony gość odczytał dzieciom przepiękną bajkę"Stoliczku nakryj się

Teatrzyk pt "O dwóch takich ....."

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 20 września z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dzieci z grupy "pomarańczowe wiewiórki" zostały pasowane na prawdziwych przedszkolaków, aby wejść do naszej grupy musiały z uśmiechem zjeść plasterek cytryny, ciężko było zachować uśmiech, ale na osłodę dzieci otrzymały cukierki oraz dyplomy.

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu