top


Pomarańczowe Tygryski”

Wychowawca
mgr Patrycja Sidor
Galeria grupy
  

  DZIEŃ MAMY

  Zajęcia logopedyczne z p. Małgosią

  Wspólna zabawa relaksacyjna na dywanie

  Spacer - w poszukiwaniu patronki miasta

  ZAJĘCIA EUROPEJSKIE W RTI - poznajemy Włochy

  Idziemy na spacerek z Bartkiem

  Wizyta w Banku Spółdzielczym w Dzierzgoniu. Było bardzo ciekawie. Dziękujemy.

  Robimy maski

  Malujemy paluszkami

  Ubieramy choinkę

  Mikołajki

  Zabawy dowolne

  Występ pod tytułem „Deszczowy król” w grupie tygryski.

  Wąsy Piłsudskiego

  Zabawy figurami geometrycznymi

  Warzywne stworki

  To, co Tygryski lubią najardziej

  Jabłuszko - malujemy farbami

  ZABAWY ADAPTACYJNE

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu