top


Pomarańczowe Tygryski”

Wychowawca
mgr Izabela Nowak
Galeria grupy
  

  Wystawa klocków LEGO

  Malowanie farbami

  Taniec ze wstążką

  Odwiedziny w bibliotece

  Dzień Matki

  Zabawy na placu przedszkolnym

  Wycieczka do fryzjera

  Warsztaty z rodzicami

  Osiemnastego maja spotkaliśmy się z Rodzicami na warsztatach plastycznych ph. „Podarunki wiosny”. Na zajęciach bawiliśmy się przy muzyce, rysowaliśmy, wycinaliśmy, uczyliśmy się pracy w grupie. Mieliśmy okazję pobawić się ze swoimi rodzicami w naszym przedszkolu.

  Urodziny Antosi

  Naszej koleżance Antosi życzymy dużo radości i uśmiechu

  Urodziny Antosi

  19 kwietnia obchodziła swoje urodziny Antosia. Skaładmy jej najlepsze życzenia

  Urodziny Natalki

  13 kwietnia wspólnie cieszyliśmy się z urodzin Natalki. Życzymy jej wszystkiego najlepszego

  Urodziny Wiktora

  Lubimy malować

  Urodziny Borysa

  Z urodzin Borysa wszyscy się ucieszyli. Borysku życzymy Ci zawsze dużo uśmiechu i „pogodnej minki”

  Malujemy na płótnie

  Malowanie farbą to zawsze dla nas wielka frajda. Tym razem projektowaliśmy sukienki i spodnie. Czy podobają się Wam nasze pomysły?

  Urodziny Antosi

  Naszą solenizantką, która ukończyła 3 latka była Antosia. Po odśpiewaniu „Stu lat” i złożeniu życzeń zajadaliśmy smaczne babeczki. Życzymy Antosi wszystkiego najlepszego.

  Urodziny Wiktora i Oskara

  Po feriach spotkaliśmy się na urodzinach Wiktora i Oskara, którym życzymy dużo radości i wiosennego słonka.

  Urodziny Kingi

  Urodziny Kingi wypadają razem ze Świętem Babci. Wszystkim solenizantkom składamy najlepsze życzenia

  Nasze własne kanapki

  Najlepiej smakują kanapki, które sami sobie robimy. Co prawda, było trochę trudno smarować chlebek masłem, ale już nakładanie wędliny i warzyw nie sprawiało takiego problemu. Zjedliśmy je z apetytem. Gdybyśmy jeszcze w domu być samodzielni…

  Urodziny

  Pierwszego dnia pobytu w Przedszkolu w Nowym Roku naszą solenizantką była Maja, która 6 stycznia skończyła 4 lata - Gratulujemy

  Liczenie zapasów wiewiórki to nasze pierwsze dodawanie i odejmowanie

  Uczymy sie kolorować wiewiórkę

  Spotkanie z Mikołajem

  W oczekiwaniu na przybycie Mikołaja

  Urodziny Dorotki

  Urodziny Hani

  Zajęcia plastyczne w DOK-u

  W dniu 4 listpoada odwiedziliśmy pracownię plastyczną w DOK-u. Z zainteresowaniem oglądaliśmy wnętrze i wystawę prac starszych kolegów i koleżanek. Pani Ewelina zaproponowała nam "Jesienny spacer" - pracę plastyczną z wykorzystaniem naturalnych liści. Zajęcia były interesujące i nawet sobie nieźle poradziliśmy.

  Na jesiennym spacerze

  Urodziny w grupie

  Spotkanie adaptacyjne

  Naszym priorytetem jest dobre samopoczucie każdego dziecka w przedszkolu, dlatego w ostatnich dniach sierpnia zaprosiliśmy wszystkie dzieci trzyletnie do przedszkola wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne. Podczas zajęć, w obecności rodziców dzieci poznały przedszkole, swoją salę, łazienkę, nauczycieli, personel pomocniczy. Uczestniczyły we wspólnych zabawach z rówieśnikami, uczyły się pierwszych piosenek i wierszyków, brały udział w zajęciach plastycznych, poznały nowe zabawy, bawiły się w swojej przyszłej Sali. Zajęcia adaptacyjne ułatwiły dzieciom rozstanie się z rodzicami, pozwoliły na zawarcie pierwszych przyjaźni, budowały poczucie bezpieczeństwa.

  Adaptacja miała na celu takie przygotowanie dziecka, by czuło się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie.

  Poobiedni odpoczynek przy muzyce relaksacyjnej

  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu