Pomarańczowe Tygryski”

Zabawy na placu przedszkolnym

Wycieczka do fryzjera

Warsztaty z rodzicami

Osiemnastego maja spotkaliśmy się z Rodzicami na warsztatach plastycznych ph. „Podarunki wiosny”. Na zajęciach bawiliśmy się przy muzyce, rysowaliśmy, wycinaliśmy, uczyliśmy się pracy w grupie. Mieliśmy okazję pobawić się ze swoimi rodzicami w naszym przedszkolu.

Urodziny Antosi

Naszej koleżance Antosi życzymy dużo radości i uśmiechu

19 kwietnia obchodziła swoje urodziny Antosia. Skaładmy jej najlepsze życzenia

Urodziny Natalki

13 kwietnia wspólnie cieszyliśmy się z urodzin Natalki. Życzymy jej wszystkiego najlepszego

Urodziny Wiktora

Lubimy malować

Urodziny Borysa

Z urodzin Borysa wszyscy się ucieszyli. Borysku życzymy Ci zawsze dużo uśmiechu i „pogodnej minki”

Malujemy na płótnie

Malowanie farbą to zawsze dla nas wielka frajda. Tym razem projektowaliśmy sukienki i spodnie. Czy podobają się Wam nasze pomysły?

Urodziny Antosi

Naszą solenizantką, która ukończyła 3 latka była Antosia. Po odśpiewaniu „Stu lat” i złożeniu życzeń zajadaliśmy smaczne babeczki. Życzymy Antosi wszystkiego najlepszego.

Urodziny Wiktora i Oskara

Po feriach spotkaliśmy się na urodzinach Wiktora i Oskara, którym życzymy dużo radości i wiosennego słonka.

Urodziny Kingi

Urodziny Kingi wypadają razem ze Świętem Babci. Wszystkim solenizantkom składamy najlepsze życzenia

Nasze własne kanapki

Najlepiej smakują kanapki, które sami sobie robimy. Co prawda, było trochę trudno smarować chlebek masłem, ale już nakładanie wędliny i warzyw nie sprawiało takiego problemu. Zjedliśmy je z apetytem. Gdybyśmy jeszcze w domu być samodzielni…

Urodziny

Pierwszego dnia pobytu w Przedszkolu w Nowym Roku naszą solenizantką była Maja, która 6 stycznia skończyła 4 lata - Gratulujemy

Liczenie zapasów wiewiórki to nasze pierwsze dodawanie i odejmowanie

Uczymy sie kolorować wiewiórkę

Spotkanie z Mikołajem

W oczekiwaniu na przybycie Mikołaja

Urodziny Dorotki

Urodziny Hani

Zajęcia plastyczne w DOK-u

W dniu 4 listpoada odwiedziliśmy pracownię plastyczną w DOK-u. Z zainteresowaniem oglądaliśmy wnętrze i wystawę prac starszych kolegów i koleżanek. Pani Ewelina zaproponowała nam "Jesienny spacer" - pracę plastyczną z wykorzystaniem naturalnych liści. Zajęcia były interesujące i nawet sobie nieźle poradziliśmy.

Na jesiennym spacerze

Urodziny w grupie

Spotkanie adaptacyjne

Naszym priorytetem jest dobre samopoczucie każdego dziecka w przedszkolu, dlatego w ostatnich dniach sierpnia zaprosiliśmy wszystkie dzieci trzyletnie do przedszkola wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne. Podczas zajęć, w obecności rodziców dzieci poznały przedszkole, swoją salę, łazienkę, nauczycieli, personel pomocniczy. Uczestniczyły we wspólnych zabawach z rówieśnikami, uczyły się pierwszych piosenek i wierszyków, brały udział w zajęciach plastycznych, poznały nowe zabawy, bawiły się w swojej przyszłej Sali. Zajęcia adaptacyjne ułatwiły dzieciom rozstanie się z rodzicami, pozwoliły na zawarcie pierwszych przyjaźni, budowały poczucie bezpieczeństwa.

Adaptacja miała na celu takie przygotowanie dziecka, by czuło się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie.

Poobiedni odpoczynek przy muzyce relaksacyjnej

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA