top


„Pomarańczowe Tygryski”

Wychowawca
mgr Lucyna Królikowska
Pomarańczowe Tygryski
Galeria grupyTygryski w pizzerii

24.06.2014r. pożegnaliśmy się z naszą salą, naszymi leżaczkami i naszymi zabawkami. Byłonam bardzo wesoło, gdyż w tym dniu udaliśmy się do Pizzerii "Ranczo" na pizzę,frytki i soczek. Po powrocie do sali mieliśmy dalszy ciąg uczty, bo czekały na nas babeczki upieczone przez mamę Kornelki. Dziękujemy pani Hrynkiewicz za pyszne babeczki i życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom wesołych wakacji.

Pociąg

Zajęcia logopedyczne

Zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i basenie z piłeczkami

Tygryski w bibliotece

Dzień Matki

Wyjazd do teatru

Warsztaty z rodzicami

Szukamy prezentów od wielkanocnego zajączka

Wiosenne zabawy w piaskownicy

Wzbogacamy kącik przyrody

Jesteśmy samodzielni - przygotowujemy kanapki

Zabawy na śniegu

Ćwiczymy języczki

Prezenty pod choinkę

Andrzejki

Kopciuszek

Na zaproszenie Pań ze Stowarzyszenia Razem Dla Bruku- byliśmy w Zespole Szkól im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu, gdzie obejrzeliśmy bajkę pt. „Kopciuszek”. Tego dnia mieliśmy bardzo dużo atrakcji: ciasteczka, balony, lizaki a przede wszystkim obejrzeliśmy bajkę, w której jedna z ról grała mama naszego Julka- Pani Karolina Skowrońska.

Dzień Pluszowego Misia

25.11.2013r. przyłączyliśmy się do obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy z nas przyniósł do Przedszkola swojego misia. Misie były dzisiaj najważniejsze- bawiliśmy się z nimi, przytulaliśmy się do misia, ćwiczyliśmy i tańczyliśmy ze swoim misiem a także z misiem odpoczywaliśmy na leżaczku.

Niezwykłe odwiedziny u "Tygrysków"

W piątek odwiedziła nas mama Michalinki- Pani Sylwia Żelesławska. Pani Sylwia przyszła do nas z dwoma ślicznymi, 5-tygodniowymi pieskami rasy Shar-Pei. Pieski czuły się u nas dobrze a my nie wszyscy byliśmy na tyle odważni, żeby je pogłaskać

Zabawy integracyjne dzieci grup "Żółte Słoneczka" i "Pomarańczowe Tygryski"

Zajęcia w DOK

15.10.2013r. wybraliśmy się na nasz pierwszy daleki spacer bo aż do Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury a właściwie do pracowni plastycznej, gdzie p. Ewelina i p. Sylwia (mama naszej Michalinki) pokazały nam co można wyczarować z liści. Bawiliśmy się wspaniale, zrobiliśmy ciekawe obrazki, którymi udekorowaliśmy naszą salę

Dzień Chłopaka

30.09.2013r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów prezenty oraz wspólnie odśpiewały "sto-lat". Szkoda tylko, że było nas tak mało w tym dniu.

Jemy obiad

Leżakowanie

Pierwszy spacer

Wyklejamy krasnala

Zabawy w sali

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu