Podsumowanie akcji MISKA DLA SCHRONISKA

Przedszkolaki z Tęczowego Przedszkola z oddziałami na ul. Zawadzkiego i Żuławki Sztumskiej włączyły się w akcję „Miska dla schroniska” . Zbieraliśmy karmę, posłania i pieniądze dla potrzebujących zwierząt z Malborskiego Stowarzyszenia Reks . Oprócz karmy, cieplutkich kojców, udało się zebrać aż 711.32 zł 5 euro i 37 centów!!!Wszystkie zebrane datki zostały przekazane p. Joannie Grzegowskiej , która w imieniu przedszkolaków i wszystkich darczyńców przekaże je do schroniska. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w naszą akcję. Sami zobaczcie jak dużo serca przekazaliśmy wspólnie potrzebującym zwierzętom.