top


Podsumowanie akcji MISKA DLA SCHRONISKA

Przedszkolaki z Tęczowego Przedszkola z oddziałami na ul. Zawadzkiego i Żuławki Sztumskiej włączyły się w akcję „Miska dla schroniska” . Zbieraliśmy karmę, posłania i pieniądze dla potrzebujących zwierząt z Malborskiego Stowarzyszenia Reks . Oprócz karmy, cieplutkich kojców, udało się zebrać aż 711.32 zł 5 euro i 37 centów!!!Wszystkie zebrane datki zostały przekazane p. Joannie Grzegowskiej , która w imieniu przedszkolaków i wszystkich darczyńców przekaże je do schroniska. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w naszą akcję. Sami zobaczcie jak dużo serca przekazaliśmy wspólnie potrzebującym zwierzętom.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu
Facebook