top


Pasowanie na Przedszkolaka

20 wrzesień to pierwszy i nie ostatni tęczowy dzień w naszym przedszkolu. Wszyscy milusińscy  ubrani w kolorach swoich grup zebrali się by przyjąć do grona Tęczowego Przedszkola nowe dzieci. Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważna uroczystość w naszym przedszkolu, od samego rana trwały przygotowania, gdyż każdy prawdziwy przedszkolak musi zdać egzamin. Dzieci  musiały wykazać  się sprytem i wytrwałością tygrysa, pięknym śpiewem słowika, a także odwagą lwa. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Ryszardę Błażejewską. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał  dyplom i słodki upominek. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla wychowawców powód do dumy i zadowolenia ze swoich podopiecznych.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu
Facebook