Pasowanie na Przedszkolaka

20 wrzesień to pierwszy i nie ostatni tęczowy dzień w naszym przedszkolu. Wszyscy milusińscy  ubrani w kolorach swoich grup zebrali się by przyjąć do grona Tęczowego Przedszkola nowe dzieci. Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważna uroczystość w naszym przedszkolu, od samego rana trwały przygotowania, gdyż każdy prawdziwy przedszkolak musi zdać egzamin. Dzieci  musiały wykazać  się sprytem i wytrwałością tygrysa, pięknym śpiewem słowika, a także odwagą lwa. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Ryszardę Błażejewską. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał  dyplom i słodki upominek. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla wychowawców powód do dumy i zadowolenia ze swoich podopiecznych.