Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Ta wyjątkowa uroczystość miała miejsce w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu 20.09.2013r

Tego dnia wszyscy przedszkolacy zebrali się aby świętować Dzień Przedszkolaka. Każda grupa ubrana w kolorach odpowiadających nazwie grupy przygotowała opaski i logo z symbolem swojej grupy.

Po odśpiewaniu przedszkolnego hymnu dzieci zaprezentowały swoje grupowe okrzyki a następnie przedszkolacy, którzy dopiero rozpoczęli swoją przedszkolną przygodę zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając piosenki oraz recytując krótkie wierszyki.

Hania Szpejewska koleżanka dzieci z najstarszej grupy odczytała wiersz „Ja w przedszkolu” oraz w imieniu wszystkich dzieci poprosiła panią dyrektor Barbarę Koszewską o to aby przyjęła do grona przedszkolaków dzieci nowo przyjęte do przedszkola.

Pani Dyrektor za pomocą dotknięcia czarodziejską różdżką pasowała dzieci na przedszkolaków.

Świeżo upieczeni przedszkolacy zostali obdarowani pamiątkowym dyplomem a wszyscy przedszkolacy z okazji Dnia Przedszkolaka usłyszeli \"Sto lat\" w wykonaniu pań pracujących w przedszkolu oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy i na słodki poczęstunek przygotowany specjalnie dla nich w salach.

Organizatorki:
Lucyna Królikowska
Mirosława Zapała
Daria Zima

Wróć