PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Ta wyjątkowa uroczystość miała miejsce w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu 20.09.2013r

Tego dnia wszyscy przedszkolacy zebrali się aby świętować Dzień Przedszkolaka. Każda grupa ubrana w kolorach odpowiadających nazwie grupy przygotowała opaski i logo z symbolem swojej grupy.

Po odśpiewaniu przedszkolnego hymnu dzieci zaprezentowały swoje grupowe okrzyki a następnie przedszkolacy, którzy dopiero rozpoczęli swoją przedszkolną przygodę zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając piosenki oraz recytując krótkie wierszyki.

Hania Szpejewska koleżanka dzieci z najstarszej grupy odczytała wiersz „Ja w przedszkolu” oraz w imieniu wszystkich dzieci poprosiła panią dyrektor Barbarę Koszewską o to aby przyjęła do grona przedszkolaków dzieci nowo przyjęte do przedszkola.

Pani Dyrektor za pomocą dotknięcia czarodziejską różdżką pasowała dzieci na przedszkolaków.

Świeżo upieczeni przedszkolacy zostali obdarowani pamiątkowym dyplomem a wszyscy przedszkolacy z okazji Dnia Przedszkolaka usłyszeli \"Sto lat\" w wykonaniu pań pracujących w przedszkolu oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy i na słodki poczęstunek przygotowany specjalnie dla nich w salach.

Organizatorki:
Lucyna Królikowska
Mirosława Zapała
Daria Zima

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

01.10.2015 r. w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbyła się uroczystość „PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA”. Przedszkolaki musiały przejść test sprawności prezentując to, czego nauczyły się w przedszkolu przez pierwszy miesiąc uwzględniając prośby Wietrzyka Psotnika. Każdy zdał swój pierwszy egzamin. Po uroczystym pasowaniu przez Panią Dyrektor wszystkie pierwszoroczne dzieci zostały oficjalnie przyjęte do społeczności przedszkolnej. Gratulujemy!!!

Pasowanie na przedszkolaka:)
Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 21 września (środa)odbędzie się pasowanie na przedszkolaka.Tego dnia jedziemy do Dzierzgonia na uroczyste pasowanie.Bardzo proszę o ubiór dzieci na POMARAŃCZOWO.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Tradycja naszego Przedszkola stało się pasowanie na przedszkolaka. Dzieci, które nie były pasowane w zeszłym roku, w Pomarańczowych Tygryskach pasowane zostały w tym roku, a my wszyscy – cała nasza grupa zostaliśmy pasowani na „Czerwone Biedronki”. Każdy z nas ubrany w kolor naszej grupy otrzymał dyplom „Hura jestem już w biedronkach” oraz złożył przyrzeczenie, pod którym podpisał się – stawiając odcisk swojego palca na sylwecie biedronki.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

30 września w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbyło się oficjalne pasowanie na przedszkolaka dzieci pierwszorocznych. Z naszej grupy 14 – cioro dzieci także wzięło udział w zagadkach, konkurencjach po to, aby stać się prawdziwym dzielnym, grzecznym, uśmiechniętym przedszkolakiem. Gratulujemy zdania prób wytrwałości i witamy w społeczności przedszkolnej. Tego dnia przedszkolaki z Żuławki odbyły pierwszą podróż autokarem do Dzierzgonia.

Pasowanie na Przedszkolaka!

Dnia 20.09.2017r. ( środa) w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbędzie się uroczystość pasowania na przedszkolaka:) Dzieci z grupy \" Pomarańczowe Wiewiórki\" tego dnia o godzinie 9.00 wyjezdzają autobusem z Żuławki do Przedszkola w Dzierzgoniu, powrót około godziny 11.00. Tego dnia dzieci przychodzą ubrane na kolor pomarańczowy:))

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 20 września z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dzieci z grupy "pomarańczowe wiewiórki" zostały pasowane na prawdziwych przedszkolaków, aby wejść do naszej grupy musiały z uśmiechem zjeść plasterek cytryny, ciężko było zachować uśmiech, ale na osłodę dzieci otrzymały cukierki oraz dyplomy.