Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

OD KŁOSA DO BOCHNA CHLEBA

12 grudnia w Tęczowym Przedszkolu odbyło się otwarcie wystawy prac plastycznych naszych wychowanków na temat \"OD KŁOSA DO BOCHNA CHLEBA\". Organizatorem wystawy był Urząd Miejski w Dzierzgoniu, Dzierzgonski Ośrodek Kultury i Młodzieżowa Rada Miejska. Na początku Pan D. Browarczyk przywitał wszystkich zebranych i poprosił o otwarcie wystawy Burmistrza Dzierzgonia K. Szewczun i Dyrektorkę Przedszkola B. Koszewską. Następnie wszystkie grupy ogladąły wykonane różnymi technikami prace plastyczne, które bardzo spodobały sie wszystkim zebranym. Dlatego też każda grupa otrzymała nagrodę, którą osobiście wręczał Burmistrz Dzierzgonia. Przedszkolaki bardzo cieszyły się z nagród, a treści edukacyjne które zostały przekazane podczas wykonywania prac na pewno pozostaną im na długo w pamięci. Gry dydaktyczne umilą pobyt dzieciom w przedszkolu i zachęcą do udzaiłu w kolejnych konkursach.

Wróć