top


OD KŁOSA DO BOCHNA CHLEBA

12 grudnia w Tęczowym Przedszkolu odbyło się otwarcie wystawy prac plastycznych naszych wychowanków na temat \"OD KŁOSA DO BOCHNA CHLEBA\". Organizatorem wystawy był Urząd Miejski w Dzierzgoniu, Dzierzgonski Ośrodek Kultury i Młodzieżowa Rada Miejska. Na początku Pan D. Browarczyk przywitał wszystkich zebranych i poprosił o otwarcie wystawy Burmistrza Dzierzgonia K. Szewczun i Dyrektorkę Przedszkola B. Koszewską. Następnie wszystkie grupy ogladąły wykonane różnymi technikami prace plastyczne, które bardzo spodobały sie wszystkim zebranym. Dlatego też każda grupa otrzymała nagrodę, którą osobiście wręczał Burmistrz Dzierzgonia. Przedszkolaki bardzo cieszyły się z nagród, a treści edukacyjne które zostały przekazane podczas wykonywania prac na pewno pozostaną im na długo w pamięci. Gry dydaktyczne umilą pobyt dzieciom w przedszkolu i zachęcą do udzaiłu w kolejnych konkursach.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu