„Niebieskie Smerfy”

DZIEŃ MAMY I TATY

Zabawy w sali

Wyjazd do kina w Sztumie przedstawienie BAŚNIE BRACI GRIMM

Zajęcia plastyczne - zabawka z materiałów odpadkowych

Szukamy zajączka wielkanocnego w przedszkolu

Zajęcia otwarte dla rodziców

Cała Polska Czyta Dzieciom

W dniu 31.03.2017 r grupa uczniów z Zespołu Szkól  im. K.C. Norwida w Dzierzgoniu pod opieką p. D. Hul - Łaskowskiej przygotowała i przedstawiła inscenizację do wierszy St. Jachowicza pt. "Chory kotek", J. Brzechwy "Żaba".Uczniowie przeczytali opowiadanie pt. "Koszmarny Karolek". Dzieci z grup "Zielone Żabki" i "Niebieskie Smerfy" miały okazję do integracji podczas wspólnych zabaw.

ZAJĘCIA EUROPEJSKIE W RTI - poznajemy Włochy

Spotkanie z ornitologiem

Pan ornitolog przedstawił nam prezentację multimedialną pt. "Ptaki wokół nas" - jest to nagroda za udział w konkursie "Ptaki w mojej okolicy" na który wykonaliśmy piękny karmnik dla ptaków.

Dzień Kobiet

Spotkanie z wolontariuszami

Zabawy w sali

Zajecia europejskie w RTI - poznajemy Francję

WALENTYNKI

BAL KARNAWAŁOWY

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Prace na XII konkurs plastyczny z okazji ŚWIĘTA GMINY DNIA PATRONKI - "PIECZĘĆ DZIERZGONIA"

Udział w konkursie plastycznym

Dzieci wzięły udział w konkursie ph PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ WIDZIANA OCZAMI NAJMŁODSZYCH  organizowny przez Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z/s w Dzierzgoniu i otrzymały nagrodę co sprawiło im wiele radości.

Zajecia europejskie w RTI - poznajemy Irlandię

Sałatka owocowa

Konkurs "Jesienny bukiet" organizowany przez dyrekcję naszego przedszkola

Zabawy figurami geometrycznymi