top


„Niebieskie Smerfy”

Wychowawca
mgr Wiesława Machlik
Niebieskie Smerfy
Galeria grupyDzień Mamy i Taty

  WYJAZD DO TEATU W ELBLĄGU - ZACZROWANE KRZESIWO

  Wycieczka do szkoły

  Dzień zabawkowy

  Ostatni dzień Mikołaja w Tęczowym Przedszkolu

  DZIEŃ MAMY I TATY

  Zabawy w sali

  Wyjazd do kina w Sztumie przedstawienie BAŚNIE BRACI GRIMM

  Zajęcia plastyczne - zabawka z materiałów odpadkowych

  Szukamy zajączka wielkanocnego w przedszkolu

  Zajęcia otwarte dla rodziców

  Cała Polska Czyta Dzieciom

  W dniu 31.03.2017 r grupa uczniów z Zespołu Szkól  im. K.C. Norwida w Dzierzgoniu pod opieką p. D. Hul - Łaskowskiej przygotowała i przedstawiła inscenizację do wierszy St. Jachowicza pt. "Chory kotek", J. Brzechwy "Żaba".Uczniowie przeczytali opowiadanie pt. "Koszmarny Karolek". Dzieci z grup "Zielone Żabki" i "Niebieskie Smerfy" miały okazję do integracji podczas wspólnych zabaw.

  ZAJĘCIA EUROPEJSKIE W RTI - poznajemy Włochy

  Spotkanie z ornitologiem

  Pan ornitolog przedstawił nam prezentację multimedialną pt. "Ptaki wokół nas" - jest to nagroda za udział w konkursie "Ptaki w mojej okolicy" na który wykonaliśmy piękny karmnik dla ptaków.

  Dzień Kobiet

  Spotkanie z wolontariuszami

  Zabawy w sali

  Zajecia europejskie w RTI - poznajemy Francję

  WALENTYNKI

  BAL KARNAWAŁOWY

  SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

  Prace na XII konkurs plastyczny z okazji ŚWIĘTA GMINY DNIA PATRONKI - "PIECZĘĆ DZIERZGONIA"

  Udział w konkursie plastycznym

  Dzieci wzięły udział w konkursie ph PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ WIDZIANA OCZAMI NAJMŁODSZYCH  organizowny przez Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z/s w Dzierzgoniu i otrzymały nagrodę co sprawiło im wiele radości.

  Zajecia europejskie w RTI - poznajemy Irlandię

  Sałatka owocowa

  Konkurs "Jesienny bukiet" organizowany przez dyrekcję naszego przedszkola

  Zabawy figurami geometrycznymi

  ZABAWY Z WOLONTARIUSZAMI

  Inscenizacja utworu "Leśne duszki i grzyby"

  Dzień Chłopaka

  Dzieci podczas zajęć z Panią Malwiną odbywającą praktykę studencką w przedszkolu

  WYCIECZKA DO PARKU

  Wycieczka na skrzyżowanie

  Zjadamy pyszne obiadki

  Wakacyjny obrazek

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu