Niebieskie Smerfy”

Wychowawca
mgr Mariola Sugalska
mgr Małgorzata Szewczun
Galeria grupy
  

  Zakończenie roku

  Spotkanie przy ognisku

  Wycieczka do Oczyszczalni Ścieków w Dzierzgoniu

  Projektowanie fartuszka

  Wizyta w szkole

  Dzień Matki

  XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Wybieram Bibliotekę”

  Urodziny Amelki

  Urodziny Miłosza

  Zabawy na placu przedszkolnym

  Warsztaty z Rodzicami

  Urodziny Igora i Radka

  ZABAWY W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

  "Zielone Skrzaty" i "Niebieskie Smerfy" odwiedziły Bibliotekę Miejską w Dzierzgoniu, w celu zapoznania się z zasadami korzystania przez dzieci z kącika zabaw. Nasze przedszkolaki miały możliwość swobodnej zabawy, korzystania z zabawek, gier, oglądania książek dla dzieci oraz zaznajomiejnia się z miejscem jakim jest Biblioteka.

  ZAJĘCIA MUZYCZNO - RYTMICZNE W DZIERZGOŃSKIM DOMU KULTURY

  Wycieczka do sklepu elektrycznego

  Urodziny Bartka i Lucka

  Pychotka smakotka

  Zabawy w sklep z użyciem różnego rodzaju wag

  Twórcze zabawy plastyczne

  Urodziny Nadii

  Dzień bez zabawek

  Dzień Babci i Dziadka

  Urodziny Bartka

  Zajęcia otwarte dla rodziców

  Spotkanie z Mikołajem

  Zdrowie na talerzu

  Urodziny Mai

  Urodziny Kornela

  Inscenizacja wiersza J.Brzechwy "Na straganie"

  Urodziny Laury

  Urodziny Julki

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu