Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

NAJMŁODSI BIEGACZE X BIEGU PAPIESKIEGO

Dzieci z Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu wzięły udział w X BIEGU PAPIESKIM organizowanym przez Gimnazjum im. Jana Pawła . W tym roku szkolnym w biegu wystartowało dziesięcioro naszych podopiecznych na dystansie dostosowanym do ich możliwości. Były to dzieci z grupy „Błękitne Rybki” oraz „Żółte Słoneczka”. Biegaczom jak zwykle najbardziej dopingowali ich przedszkolni koledzy i koleżanki, co mobilizowało uczestników do jak najszybszego dotarcia do mety. Wraz z dziećmi biegła Pani Patrycja S.

Po dotarciu na metę na terenie Gimnazjum nastąpiło uroczyste wręczanie nagród. Na podium stanęli nasi przedszkolni sportowcy, którzy z dumą odbierali medale za udział w X BIEGU PAPIESKIM.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorom dziękujemy za poczęstunek i miłą atmosferę.

W. Machlik
P. Sidor

Wróć