top


NAJMŁODSI BIEGACZE VIII BIEGU PAPIESKIEGO

W tym roku szkolnym dzieci z Tęczewego Przedszkola w Dzierzgoniu po raz pierwszy wzięły udział w VIII BIEGU PAPIESKIM. W tym biegu wystartowało 10-ro naszych uczestników na specjalnie dostosowanym do ich możliwości dystansie. Nasi mali sportowcy włożyli dożo wysiłku w ten bieg i doskonale poradzili sobie z trasą oraz z upałem, który doskwierał tego dnia wszystkim uczestnikom. Na trasie przebiegu głosny doping przedszkolnych kibiców, mobilizował zawodników do szybkiego dotarcia do mety.

Po udanym biegu na terenie Gimnazjum na podium staneli również nasi przedszkolni sportowcy, którzy z dumą odbierali nagrody i dyplomy, gdyż ich wysiłek był doceniony przez organizatorów Papieskiego Biegu.

Małgorzata Bernacka


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu