Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

NAJMŁODSI BIEGACZE VIII BIEGU PAPIESKIEGO

W tym roku szkolnym dzieci z Tęczewego Przedszkola w Dzierzgoniu po raz pierwszy wzięły udział w VIII BIEGU PAPIESKIM. W tym biegu wystartowało 10-ro naszych uczestników na specjalnie dostosowanym do ich możliwości dystansie. Nasi mali sportowcy włożyli dożo wysiłku w ten bieg i doskonale poradzili sobie z trasą oraz z upałem, który doskwierał tego dnia wszystkim uczestnikom. Na trasie przebiegu głosny doping przedszkolnych kibiców, mobilizował zawodników do szybkiego dotarcia do mety.

Po udanym biegu na terenie Gimnazjum na podium staneli również nasi przedszkolni sportowcy, którzy z dumą odbierali nagrody i dyplomy, gdyż ich wysiłek był doceniony przez organizatorów Papieskiego Biegu.

Małgorzata Bernacka

Wróć