top


„Fioletowe Motylki”

Wychowawca
mgr Sugalska Mariola
Fioletowe Motylki
Galeria grupy"Porady na odpady"

Poczęstunek w Tęczowym Przedszkolu po inicjatywie sprzątania naszego miasta.

Realizacja progamu "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

Dzień Tęczy

"Porady na odpady"

Dzieci oglądają miejsce składowania śmieci i pojemników, oceniają, który najładniejszy śmietnik.

"Porady na odpady" - dzieci oglądają film edukacyjny w sali konferencyjnej DOK

Nasz kącik przyrody - wiosna

Zabawy dowolne inspirowane książką "Zawody - czyli Kim mogę zostać"

Powitanie Wiosny

Dzień Kobiet

"Szkołę odwiedziły Ufoludki"

Przedwiośnie

Na przedwiośniu dzieci wyhodowały w sali hiacynty, poznawały ich zapach oraz obserwowały rozwój pączków kwiatowych na gałązkach forsycji, jarzębiny, derenia, wiśni. Uczyły się ich nazw poprzez odczytywanie metryczek.

Bal karnawałowy

Wizyta w sali muzycznej

Warsztaty sokolnicze

Wizyta w Bibliotece

X Jubileuszowy Przegląd Kabaretów Szkolnych

1 marca 2019 grupa Fioletowe Motylki brała udział w X Jubileuszowym Przeglądzie Kabaretów Szkolnych zorganizowanym przez Gminną Koalicję na Rzecz Rozwoju Bibliotek, w skład której wchodzą biblioteki z całej gminy oraz nasze przedszkole. Fioletowe Motylki przygotowały skecz "Cukierki" oraz inscenizowaną piosenkę "Babuszki"

Dzień Babci i Dziadka

Świąteczne pierniczki

Dzieci z Grupy Fioletowe Motylki w radosnej atmosferze razem z rodzicami ozdabiały Świąteczne pierniczki upieczone wcześniej przez rodziców. Przy pięknie nakrytym stole częstowały się słodyczami i popijały kompotem z suszu owocowego. Z radością rozbrzmiewały wspólnie śpiewane kolędy. Dzieci wręczyły samodzielnie wykonane świeczniczki i złożyły życzenia. Wesołych Świąt.

Wycieczka do Centrum Nauki Eksperymentu w Gdyni

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu