top


MIKOŁAJKI W TĘCZOWYM PRZEDSZKOLU W DZIERZGONIU

6 grudnia jak co roku, Mikołaje obchodzą swoje imieniny. Wśród nich ten jeden szczególny- Święty. To on obdarowuje dzieci prezentami i upominkami.

Przedszkolaki z Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu w oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja miały do wykonania zadania. Poradziły sobie z nimi znakomicie, wykazując się wiadomościami dotyczącymi brodatego staruszka. Po głośnym wołaniu „Przybądź do nas  Święty Mikołaju”- Mikołaj w asyście Elfa zjawili się w przedszkolu. Ich misją oprócz rozdania podarków, było przeczytanie opowieści na temat przygotowywania do świąt. Po grzecznym wysłuchaniu bajki każda grupa otrzymała wór prezentów oraz miała możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Wioleta Czechowska

Małgorzata Jabłońska


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu