Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

MIKOŁAJKI W TĘCZOWYM PRZEDSZKOLU W DZIERZGONIU

6 grudnia jak co roku, Mikołaje obchodzą swoje imieniny. Wśród nich ten jeden szczególny- Święty. To on obdarowuje dzieci prezentami i upominkami.

Przedszkolaki z Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu w oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja miały do wykonania zadania. Poradziły sobie z nimi znakomicie, wykazując się wiadomościami dotyczącymi brodatego staruszka. Po głośnym wołaniu „Przybądź do nas  Święty Mikołaju”- Mikołaj w asyście Elfa zjawili się w przedszkolu. Ich misją oprócz rozdania podarków, było przeczytanie opowieści na temat przygotowywania do świąt. Po grzecznym wysłuchaniu bajki każda grupa otrzymała wór prezentów oraz miała możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Wioleta Czechowska

Małgorzata Jabłońska

Wróć