top


MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Dnia 06 grudnia dzieci z Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu spotkały się ze Św. Mikołajem. Tego Dnia wszystkie dzieci przybyły w czerwonych czapeczkach. Pełne emocji oczekiwały na przybycie niesamowitego gościa.

O godz. 900 dzieci ze wszystkich grup zebrały się w jednej sali. Zrobiło się czerwono i atmosfera zapowiadała , że za chwilę stanie się coś ważnego. Kiedy sala wypełniała się czerwonym kolorem, dzieci odczuły Święto Czerwonego Koloru.

W nastroju wielkiego oczekiwania usłyszały za oknem dzwoneczki, zdziwione spojrzały się w stronę okna i ujrzały stąpającego po śniegu Mikołaja z workami pełnymi prezentów. Było ich naprawdę sporo dlatego pomagała Mu Śnieżynka.

Po radosnym przywitaniu, Mikołaj opowiedział dzieciom o swojej podróży a kiedy odpoczywał na przygotowanym dla Niego tronie, przedszkolaki zaśpiewały piosenki, których uczyły się na Jego przybycie.

Mikołaj wzruszony umiejętnościami dzieci, postanowił obdarować je prezentami. W związku z tym każda grupa musiała wykonać zadanie przygotowane przez Mikołaja. Dzieci wykonywały je znakomicie, ale większy problem z zadaniami miały nauczycielki. Dzieci dopingowały swoje panie aby jak najszybciej otrzymać upragnione prezenty.

Następnie Mikołaj zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Dzieci wsiadły do Jego „sań” i pojechały do swoich sal, cieszyć się z podarków.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu