Mikołajki

Mnóstwo emocji w dniu imienin Mikołaja! Pandemia ogranicza nas w kontaktach międzyludzkich, ale my mamy na to sposób! Zobaczcie sami w galerii. Z całego serca dziękujemy osobom, bez których to wydarzenie by się nie odbyło; panu Łukaszowi Lenartowi, Andrzejowi Bloch za pomoc w zorganizowaniu tej mikołajkowej atrakcji dla przedszkolaków, a także Straży Miejskiej za zapewnienie bezpieczeństwa na ulicy podczas wizyty Mikołaja w przedszkolu, pani burmistrz Jolancie Szewczun za obecność i niespodziankę oraz reprezentacji Rady Rodziców; pani Patrycji Bloch-Majewskiej, pani Katarzynie Mackiewicz oraz pani Magdalenie Trzaska za przygotowanie mikołajkowych podarków.