Mikołajki

W tym roku Mikołajki w Przedszkolu zorganizowały Panie Mariola S. i Iza N. Mikołaj przyjechał do Przedszkola autobusem razem z Elfikami, workami prezentów i choinką. Dzieci powitały przybyłych gości wierszami i piosenkami. Na placu przedszkolnym wszyscy bawili się z Mikołajem i Elfami przy znanych pląsach. Następnie Mikołaj z pomocnikami odwiedzał dzieci w salach zabaw i rozdawał prezenty.

Organizatorki serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do Mikołajek, a w szczególności: Pani Marii Wiśniewskiej, Panu Andrzejowi Sokalskiemu, Panu Zbigniewowi Sokalskiemu, firmie \"DAM-ROB\"


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu