MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Z uwagi na brak śniegu w tym roku, w dniu 6 grudnia do Tęczowego Przedszkola Święty Mikołaj przyszedł pieszo. W eskorcie Śnieżynek worki pełne prezentów przywiózł dzieciom w wózkach wypożyczonych z hipermarketu TESCO.

Atrakcją tego dnia oprócz upominków był udział wszystkich grup w konkursach :

• „Czarodziejski woreczek”
  • „Wesoła choinka”
  • Wspólny śpiew piosenek i tańce przy muzyce.

Dzieci 5-6 letnie z grupy „Motylki” podziękowały Mikołajowi za przybycie i prezenty recytując wiersze i wręczając piękną laurkę. Przez całą uroczystość wolontariusze z dzierzgońskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II służyli swoją pomocą dzieciom i paniom.

K. Szewczun i L. Królikowska