KONKURSY rok szkolny 2014 / 2015

"WIOSENNY OBRAZEK"
    Konkurs plastyczny dla rodziców i dzieci organizowany
    w Tęczowym Przedszkolu.
    Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie konkursu
    A. Lewandowaska, I. Nowak, P. Sidor.

Za udział w konkursie dzieci otrzymały nagrody i wyróżnienia

"WESOŁY MIŚ"
    Konkurs plastyczny międzygrupowy organizowany w Tęczowym Przedszkolu.
    Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie konkursu
    A. Lewandowaska, I. Nowak, P. Sidor.

Udział wzięły wszystkie grupy Tęczowego Przedszkola

Za uczestnictwo w konkursie dzieci otrzymały słoik pysznego miodu.

"Z KATARZYNĄ NA... ZAKUPY"
    X KONKURS PLASTYCZNY
    Z OKAZJI ŚWIĘTA GMINY - DNIA PATRONKI

W konkursie udział wzięły dzieci z grup 4 -5- 6 – letnich Tęczowego Przedszkola

Laureatami konkursu zostali:

Wojciech Grzybowski – grupa „Czerwone Biedronki” wychowawca L. Królikowska, M. Jabłońska

Judyta Makowska – grupa „Czerwone Biedronki” wychowawca L. Królikowska, M. Jabłońska

Michalina Żelesławska – grupa „Czerwone Biedronki” wychowawca L. Królikowska, M. Jabłońska

Laura Jabłońska – grupa „Niebieskie Smerfy” wychowawca M. Sugalska

Maja Kruszyńska – grupa „Niebieskie Smerfy” wychowawca M. Sugalska

Nadia Woźniak – grupa „Niebieskie Smerfy” wychowawca M. Sugalska

Laureatom oraz wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie i ich opiekunom GRATULUJEMY! Życzymy dalszych sukcesów.

JESIENNE ZWIERZĄTKO
    Konkurs plastyczny międzygrupowy organizowany przez
    Dyrekcję Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu

Udział wzięły wszystkie grupy Tęczowego Przedszkola

Za uczestnictwo w konkursie grupy otrzymały akwarium z rybką, które wzbogaciło kącik przyrody.