KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY

  1. miejsce - Oliwia Romanowska ( Przedszkole Samorządowe " Niezapominajka" w Starym Mieście)
  2. miejsce - Kinga Maczyszyn ( Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu)
  3. miejsce - Lilla Sawicka ( Niepubliczne Przedszkole " Na Słonecznej Górce" w Sztumie)

PRACE WYRÓŻNIONE:

  • Ignacy Michalski ( Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu)
  • Aleksander Michalski ( Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu)
  • Natalia Łastowska ( Przedszkole Samorządowe " Niezapominajka" w Starym Mieście)
  • Maja Turlej - ( Przedszkole Samorządowe " Niezapominajka" w Starym Mieście)
  • Katarzyna Machnikowska - ( Niepubliczne Przedszkole " Na Słonecznej Górce" w Sztumie)

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! NAGRODY ORAZ DYPLOMY ZOSTANĄ DOSTARCZONE I WRĘCZONE OSOBIŚCIE PRZEZ ORGANIZATORKI


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu