top


Konkurs "KARTKA URODZINOWA"

Przedszkolaki wzięły udział w konkursie "KARTKA URODZINOWA" z okazji dwusetnej rocznicy urodzin pisarza Cypriana Kamila Norwida. Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna w Dzierzgoniu. Dzieci pod czujnym okiem swoich Pań w grupach wykonały piękne kartki. Dziękujemy bardzo organizatorom za możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu i serdecznie dziękujemy za wspaniałe nagrody. Czekamy na kolejne konkursy.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2022 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu