Koncert w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

W programie „Tęczowego Przedszkola” w Dzierzgoniu jednym z punktów w Planie Pracy jest współpraca z Dzierzgońskim Ośrodkiem Kultury. Zrodził się, więc pomysł na Wiosenny Koncert. Dzieci wraz z opiekunami i nauczycielami przedszkola udały się na koncert, który miał miejsce 12 kwietnia tego roku. Tak naprawdę odbyły się dwa koncerty gdyż sala widowiskowa nie pomieściłaby taką ilość „maluszków”. Dzieci wspaniale reagowały na muzykę „na żywo”, którą propaguje DOK na terenie swojego ośrodka i poza nim. Słuchały aktywnie znanych i popularnych piosenek, które przygotowała grupa gitarowa „Pudło” prowadzona przez pana Marka Czarneckiego. Przedszkolaki i Panie śpiewały razem z zespołem „Konika na biegunach”, tańczyły w rytmach rock and rolla i klaskały jak przystoi publiczności. Było bardzo wesoło i miło. Taki kontakt z muzyką to wspaniała edukacja muzyczna i kulturalna dzieci. Mamy nadzieje, że „nasze pociechy” w przyszłości też będą brały aktywny udział w życiu kulturalnym społeczeństwa.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu