top


Koncert pt. „Zaczarowane skrzypce”

Dziś nasze przedszkolaki gościły Agencję Artystyczną „Pozytywka” z Olsztyna z koncertem pt. „Zaczarowane skrzypce”. Bohaterem instrumentalnej opowieści były skrzypce i romantyczna muzyka włoska. W zaczarowaną opowieść zaangażowane zostały przedszkolaki z widowni. Wcielili się w role czarnoksiężnika Hałasa, jego pomocników oraz księżniczki Muzyki i muzyków grających na instrumencie smyczkowym, czyli zaczarowanych skrzypcach. Jak to bywa w bajkach: był zły i hałaśliwy czarnoksiężnik Hałas podkochujący się w księżniczce Muzyce oraz uroczy książę muzyk przepięknie wygrywający utwory romantycznej muzyki włoskiej. Po wielu perypetiach zwyciężyła prawdziwa miłość i piękna muzyka. Spotkanie zakończyło się gromkimi brawami dla muzyków i młodych aktorów.

 

??????☺️

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 24 marca 2023

 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2024 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu