top


Koncert Agencji Artystycznej „Pozytywka” w Olsztyna

13 poździernika 2023r. po raz kolejny gościliśmy muzyków z Agencji Artystycznej „Pozytywka” w Olsztyna. Nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć i wysłuchać koncert pt. „Mezalians”, w którym poznały instrumenty tj. flet poprzeczny i tubę. Przedszkolaki oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych miały możliwość spróbowania swoich sił i umiejętności podczas gry na instrumentach muzycznych.

 

 

????koncertowa gala???

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 13 października 2023

 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2023 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu