Kolejne wspólne recytowanie

Tym razem z okazji Święta Miasta i Gminy Dzierzgoń, dzieci 6-letnie z grupy \"Błekitne rybki\" zaprezentowały wiersz pt.\"Dzierzgoń\". Autorem tego wiersza jest Mieczysław Korczowski. Mając na uwadze dość trudny tekst, mlodsze dzieci nauczyły się tylko kilku zwrotek, które wspólnie ze wszystkimi pięknie wyrecytowały.Podczas tego spotkania dzieci zapoznały sie z twórczością pana Korczowskiego, oglądały zdjęcia oraz wysłuchały kilku ważnych informacji o Jego życiu i pracy w Szkole Podstawowej w Dzierzgoniu.

I. Nowak i M. Bernacka