top


Klauni Ruphert & Rico koncert świąteczny

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Klauni Ruphert & Rico przygotowali dla przedszkolaków koncert świąteczny. Dzięki cudownej scenerii, pięknym iluminacjom i wyjątkowej atmosferze wprowadzili nasze dzieci w magiczny świąteczny czas. Jak przedszkolaki się bawiły w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja zapraszamy do obejrzenia galerii. To będzie niezapomniany dzień dla wszystkich uczestników imprezy za co serdecznie dziękujemy Klaunom, Radzie Rodziców, Pani Joannie Grzegowskiej, Pani Burmistrz Jolancie Szewczun za obecność i wspólną zabawę, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Dominice Kulik za gościnność.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2023 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu