top


Kiermasz Wielkanocny

Tradycją Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu jest organizowany co roku "Kiermasz Wielkanocny" . Tegoroczny odbył się w dniach 30.03. - 01.04. 2010 r. Dzieci sprzedawały na nim ozdoby, które dużo wczesniej przygotowują własnoręcznie. W ofercie są różne stroiki, króliczki i kurczaczki świąteczne a przede wszystkim pszenica wysiana w małych pojemnikach. Kolorowe ozdoby są wyjątkowe, niepowtarzalne i robione ręcznie dlatego cieszą się dużym powodzeniem wśród rodziców, pracowników przedszkola i gości. Pieniążki, zebrane w ten sposób przeznaczone są na materiały do zajęć plastycznych.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu