Kiermasz Wielkanocny

Tradycją Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu jest organizowany co roku "Kiermasz Wielkanocny" . Tegoroczny odbył się w dniach 30.03. - 01.04. 2010 r. Dzieci sprzedawały na nim ozdoby, które dużo wczesniej przygotowują własnoręcznie. W ofercie są różne stroiki, króliczki i kurczaczki świąteczne a przede wszystkim pszenica wysiana w małych pojemnikach. Kolorowe ozdoby są wyjątkowe, niepowtarzalne i robione ręcznie dlatego cieszą się dużym powodzeniem wśród rodziców, pracowników przedszkola i gości. Pieniążki, zebrane w ten sposób przeznaczone są na materiały do zajęć plastycznych.