Kiermasz świąteczny

Jak co roku w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbywa się kiermasz świąteczny. W tym roku przybrał on inną formę. Aby był wyjątkowy i wyglądał nieco inaczej, organizatorki zachęciły rodziców do udziału w konkursie na ozdobę bożonarodzeniową. Na początek wszystkie wykonane ozdoby wzięły udział w konkursie, na które oddawali głosy rodzice naszych przedszkolaków. Spośród 100 ozdób wybrano pięć dekoracji, z największą ilością głosów, które otrzyma nagrody przygotowane przez naszą placówkę. Pozostałe ozdoby po zakończeniu konkursu, można zakupić. Dochód ze sprzedaży ozdób zostanie przeznaczony na wzbogacenie bazy przedszkola w atrakcyjne zabawki i pomoce dydaktyczne. Taka forma kiermaszu okazała się trafioną propozycję. Rodzice wraz z dziećmi wykonali ciekawe i estetyczne ozdoby a wspólnie spędzony czas przygotowań, zacieśnił więzy rodzinne i wprowadził wszystkich w miły bożonarodzeniowy nastrój. Wszystkim osobom biorącym udział w konkursie pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wkład i zaangażowanie.

Organizatorki:
Wioleta Czechowska
Małgorzata Jabłońska

OSOBY NAGRODZONE W KONKURSIE NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

  • I miejsce – ozdoba nr 95 wykonana przez MAKSYMILIANA CIERLICKIEGO z gr. „ Pomarańczowe Tygryski” ( 115 głosów)
  • II miejsce – ozdoba nr 86 wykonana przez HUBERTA SAWICKIEGO z gr. „ Czerwone Biedronki” ( 70 głosów)
  • III miejsce – ozdoba nr 77 wykonana przez KACPRA KAKOWSKIEGO z gr. „ Niebieskie Smerfy” ( 53 głosy)
  • IV miejsce – ozdoba nr 84 wykonana przez KACPRA ŻOŁĄDŹ z gr. „ Pomarańczowe Tygryski” ( 39 głosów)
  • V miejsce – ozdoba nr 43 wykonana przez WOJCIECHA GRZYBOWSKIEGO z gr. „ Błękitne Rybki” ( 30 głosów)

GRATULUJEMY!!!


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu