Karnawał, karnawał, czas balów i zabaw

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu także wpadło w wir zabaw karnawałowych. W tym roku Bal odbył się 26 stycznia w sali sportowej Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, na który licznie przybyli rodzice ze swoimi pociechami.

Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój a zespół DE-TONACJA zachęcił do wspólnej zabawy. Wszystkie dzieci w przepięknych strojach, świetnie bawiły się w tej niecodziennej atmosferze.

Podczas imprezy, na przybyłych uczestników czekało wiele różnych atrakcji:
- loteria fantowa, kawiarenka, konkursy i zabawy przy muzyce, wybór króla i królowej balu, losowanie kotylionów, pamiątkowe zdjęcia wykonywane przez zaprzyjaźnionego fotografa.

Tegoroczny Bal Karnawałowy do późnych godzin wieczornych, dostarczył wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń. Dlatego dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy. Przede wszystkim mamom, które piekły przepyszne ciasta, Państwu Katarzynie i Krzysztofowi Przybysz za wystrój sali i sponsorom, takim jak:

- Firma Graff – , ATR-PAP Mazur, Sklep Wielobranżowy L. Machlik, RTI, BS, Zakład Fryzjerski „IZA”, KRAM, Zespołowi DE-TONACJA, Dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół im. C. K. Norwida.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu