Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Karnawał, karnawał, czas balów i zabaw

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu także wpadło w wir zabaw karnawałowych. W tym roku Bal odbył się 26 stycznia w sali sportowej Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, na który licznie przybyli rodzice ze swoimi pociechami.

Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój a zespół DE-TONACJA zachęcił do wspólnej zabawy. Wszystkie dzieci w przepięknych strojach, świetnie bawiły się w tej niecodziennej atmosferze.

Podczas imprezy, na przybyłych uczestników czekało wiele różnych atrakcji:
- loteria fantowa, kawiarenka, konkursy i zabawy przy muzyce, wybór króla i królowej balu, losowanie kotylionów, pamiątkowe zdjęcia wykonywane przez zaprzyjaźnionego fotografa.

Tegoroczny Bal Karnawałowy do późnych godzin wieczornych, dostarczył wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń. Dlatego dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy. Przede wszystkim mamom, które piekły przepyszne ciasta, Państwu Katarzynie i Krzysztofowi Przybysz za wystrój sali i sponsorom, takim jak:

- Firma Graff – , ATR-PAP Mazur, Sklep Wielobranżowy L. Machlik, RTI, BS, Zakład Fryzjerski „IZA”, KRAM, Zespołowi DE-TONACJA, Dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół im. C. K. Norwida.

Wróć