top


Jesienny Bal Kucharza

Dnia 22.11.2017r. odbył się w naszym przedszkolu wyczekiwany przez wszystkie dzieci "Jesienny bal kucharza". Na salę balową wkroczyły marchewki, truskawki, arbuzy, groszki, banany, winogrono, dynie, gruszki i wiele wiele innych strojów warzyw i owoców nawiązujących do tematu przewodniego. Przy wesołej muzyce w wykonaniu pana Sławka, przemierzały korowody prezentujące przepiękne stroje. Odbyło się wiele konkursów, w których dzieci wykazywały się znajomością zasad zdrowego odżywiania. Na koniec wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie "Zwierzaki-cudaki" pani dyrektor wręczyła nagrody. Serdecznie gratulujemy dzieciom i rodzicom pomysłowości w tworzeniu "Cudaków" do konkursu, a także w przygotowaniu przebrania na bal.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu