Jesienny Bal Kucharza

Dnia 22.11.2017r. odbył się w naszym przedszkolu wyczekiwany przez wszystkie dzieci "Jesienny bal kucharza". Na salę balową wkroczyły marchewki, truskawki, arbuzy, groszki, banany, winogrono, dynie, gruszki i wiele wiele innych strojów warzyw i owoców nawiązujących do tematu przewodniego. Przy wesołej muzyce w wykonaniu pana Sławka, przemierzały korowody prezentujące przepiękne stroje. Odbyło się wiele konkursów, w których dzieci wykazywały się znajomością zasad zdrowego odżywiania. Na koniec wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie "Zwierzaki-cudaki" pani dyrektor wręczyła nagrody. Serdecznie gratulujemy dzieciom i rodzicom pomysłowości w tworzeniu "Cudaków" do konkursu, a także w przygotowaniu przebrania na bal.