JASEŁKA

 

Dnia 21 grudnia 2016r odbyło się coroczne „Spotkanie przy choince”, podczas którego dzieci z naszego przedszkola wkroczyły w bożonarodzeniowe świętowanie.

Tego ranka spotkaliśmy się przy betlejemskiej stajence by wspólnie przeżywać historię narodzin Pana Jezusa w wykonaniu dzieci 4 – letnich „ZIELONE SKRZATY”.

Dzieci wcielając się w role Maryi, Józefa, Aniołów, Gwiazdek, Trzech Króli, Pasterzy zachwyciły wszystkich obecnych na jasełkach swoimi przepięknymi strojami, które przygotowali im rodzice.

W trakcie jasełek dzieci z pozostałych grup śpiewały kolędy i pastorałki, które dodały uroku przedszkolnej wigilii.

Na zakończenie  uroczystości pani dyrektor Barbara Koszewska złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zaprosiła wszystkich do wigilijnego stołu.

W trakcie spotkania wigilijnego dzieci poznały tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Bożego narodzenia.

W ten świąteczny czas or5az wigilijny nastrój dzieci mogły przeżywać dzięki organizatorkom uroczystości M. Bernackiej i M. Szewczun


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu