II Przegląd Teatrzyków Dziecięcych w Starym Polu

Dnia 19 kwietnia 2016 roku w Starym Polu odbył się III Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pod hasłem „Przedszkolne wierszowanie”. Do prezentacji aktorskich i recytatorskich umiejętności przystąpiły przedszkola z Mikołajek Pomorskich, Sztumu, Nowego Stawu , Starego Pola i Dzierzgonia. Zespół reprezentujący Tęczowe Przedszkole to dzieci 5-letnie z grupy „Błękitne rybki”, które przygotowały nauczycielki Małgorzata Jabłońska, Lucyna Królikowska i Daria Zima. Przebrani w bajeczne kostiumy recytowali wiersz E. Stadtmȕllera „Niech żyje król ziemniak”. Pomimo, iż występowaliśmy jako ostatni zajęliśmy zaszczytne I miejsce! Niezmiernie nas to ucieszyło, a radości nie było końca.

M. Jabłońska