II Przegląd Kabaretów Szkolnych

Dzieci z grupy „Żabki” i „Iskierki” dnia 1.12.2010 r. wzięły udział w II Przeglądzie Kabaretów Szkolnych zorganizowanym w Zespole Szkół im C.K. Norwida przez GMINNĄ KOALICJĘ NA RZECZ ROZWOJU BIBLIOTEK. Przedszkolaki przedstawiły wiersz J. Tuwima „Okulary”, wiersz J. Brzechwy „Kaczka Dziwaczka, zaśpiewały piosenkę „Na marchewki urodziny” oraz obejrzały kabarety w wykonaniu uczniów:

• Szkoły Podstawowej – kabaret Draka „Scenka z życia szkoły”;
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu – „Mohery kontra młodzież”
  • Zespołu Szkół im C.K. Norwida – „Rozmowa Mistrza Polikarpa ze śmiercią”

Pełne wrażeń i satysfakcji udanego występu wróciły do Przedszkola.