II Przegląd Kabaretów Szkolnych

Dzieci z grupy „Żabki” i „Iskierki” dnia 1.12.2010 r. wzięły udział w II Przeglądzie Kabaretów Szkolnych zorganizowanym w Zespole Szkół im C.K. Norwida przez GMINNĄ KOALICJĘ NA RZECZ ROZWOJU BIBLIOTEK. Przedszkolaki przedstawiły wiersz J. Tuwima „Okulary”, wiersz J. Brzechwy „Kaczka Dziwaczka, zaśpiewały piosenkę „Na marchewki urodziny” oraz obejrzały kabarety w wykonaniu uczniów:

  • Szkoły Podstawowej – kabaret Draka „Scenka z życia szkoły”;
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu – „Mohery kontra młodzież”
  • Zespołu Szkół im C.K. Norwida – „Rozmowa Mistrza Polikarpa ze śmiercią”

Pełne wrażeń i satysfakcji udanego występu wróciły do Przedszkola.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu