Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu


„Grupa Zajączki”

Wychowawca
lic. Ewa Żyła
Grupa Zajączki
Galeria grupy

GRUDZIEŃ – Mikołajki, wigilia, święta

6 grudnia odwiedził nas Mikołaj. Niestety miał spore trudności z dojazdem. Z pomocą pośpieszyli mu zawsze gotowi do akcji żuławscy strażacy, którzy pomogli strudzonemu Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola. Dzieci otrzymały zabawki, które wzbogaciły kącik zabaw oraz małe co nieco.
Drugi Mikołaj odwiedził nas podczas SPTKANIA OPŁATKOWEGO 21 grudnia. Bardzo mile zaskoczył zebranych rodziców oraz dzieci. Wszyscy otrzymali łakocie od Świętego, a później uczestniczyli w montażu słowno-muzycznym. Śpiewaliśmy kolędy, podzieliliśmy się opłatkiem, po czym nastąpił poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na koniec odbyła się sesja zdjęciowa dzieci z Mikołajem.

ANDRZEJKI

Koniec jesieni to czas Andrzejek.
W naszej grupie nie odbyło się bez wróżb, tańców i wspólnych zabaw

ZABAWY W TERENIE

Ciepła i długa jesień sprzyjała codziennym wyjściom na teren ogrodu p-lnego, gdzie dzieci zawierały wspólne przyjaźnie oraz aktywnie spędzały czas.

Odwiedziny

Dnia 24 września gościliśmy u siebie grupę "Iskierki" z P-la w Dzierzgoniu. Spotkaniu towarzyszyły wesołe gry i zabawy co widać na załączonych zdjęciach.

Wróć